07:00 – 21:00

(0216) 465 9 465 / info@codepilates.com

Code Pilates Studio

Türkiye'nin ilk Balanced Body Uzman Pilates Eğitmenlerinden ve İlk PMA eğitmenlerinden biri olan Barış Özdemir’ in kurucusu olduğu Code Pilates Studio, Anadolu Hisari Göksu Evleri’ nde hizmet vermektedir. Yeşillikler içinde eşsiz bir lokasyonda bulunmaktadır. En kaliteli Pilates ekipmanlarının kullanıldığı Code Pilates Studio, ekipman kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Tam donanımlı eğitmenlere sahip Code Pilates Studio, kendi bünyesinde bulunan Code Pilates Academy ile aynı zamanda Pilates Eğitmenleri yetiştiren bir akademidir. Eğitmenlerimiz bu akademiyi başarı ile tamamlamış kişiler arasından seçilir ve bu bilgi-birikimle sizlere hedefinize yönelik en doğru  dersleri verirler.

Sizi % 100 Hareket ve % 100 Pilates için Code Pilates Studio ‘ya bekliyoruz !

Sizi % 100 Hareket ve % 100 Pilates için Code Pilates Studio ‘ya bekliyoruz !

İleri Yaş İçin Pilates

Yaş alındıkça, kemikler zayıflar, metabolizma hızı düşer, koordinasyon problemleri yaşanır ve kas kütlesinde kayıplar meydana gelir. Pilates tüm bunlarda etkilidir ve bu kayıpları minimumda tutar.

Çocuklar İçin Pilates

Çocuklarda fiziksel aktiviteler, büyüme, gelişme ve vücut kontrolünü destekler ve düzenler. Özellikle 6-12 yaş aralığındaki çocukların bu ihtiyaçları , pilates ile en iyi şekilde sonuç verir. Esneklikleri artar ve Boy Uzama konusunda sorun yaşamaz ve Bu yaşlarda meydana gelebilen omurga problemleri engellenmiş olur.

Grup Pilates Dersleri

Grup derslerinde enerji maksimumdadır. Buda size egzersiz yapmak için extra bir motivasyon sağlar. Code Pilates Studio’da, Grup Pilates Derslerindeki kişi sayıları sınırlanır ve rahat bir ortamda dersler uygulanır. Ayrıca bu dersler de birebir dersler kadar efektif ve sonuca odaklıdır.

Hamileler için Pilates

Hamile iken uygulayacağınız egzersizler tamamen size özeldir. Bebeğinizin büyümesine bağlı olarak değişen postürünüz bel, sırt ve pelvis bölesinde ağrılara sebep olabilir. Pilates bu dönemde sizin için mucizeler yaratacak ve çok rahat bir hamilelik dönemi geçireceksiniz.