07:00 – 21:00

(0216) 465 9 465 / info@codepilates.com

Code Pilates Studio

Balanced Body Uzman Pilates Eğitmeni Barış Özdemir’ in kurucusu olduğu Code Pilates Studio, Anadolu Hisari Göksu Evleri’ nde 4 katlı bir villada hizmet vermektedir. Yeşillikler içinde eşsiz bir lokasyonda bulunmaktadır. ABD merkezli Basi System ekipmanları  ve yine en kaliteli üreticilerden biri olan ABD merkezli  Balanced Body ürünlerinin kullanıldığı Code Pilates Studio, ekipman kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Tam donanımlı eğitmenlere sahip Code Pilates Studio, kendi bünyesinde bulunan Code Pilates Academy ile aynı zamanda Pilates Eğitmenleri yetiştiren bir akademidir. Eğitmenlerimiz bu akademiyi başarı ile tamamlamış kişiler arasından seçilir ve bu bilgi-birikimle sizlere hedefinize yönelik en doğru  dersleri verirler.

Ayrıca Pilates derslerinin yanısıra Fonksiyonel antrenmanlar, boks dersleri, kuvvet antrenmanları gibi seçenekler ile Cardio Antrenmanları da yapabilir ve  formunuzu devamlı koruyabilirsiniz. Sizi % 100 Hareket ve % 100 Pilates için Code Pilates Studio ‘ya bekliyoruz !

Sizi % 100 Hareket ve % 100 Pilates için Code Pilates Studio ‘ya bekliyoruz !

Boks Dersleri

Boks yapan kişinin aerobik kapasitesi artar. Ayrıca kendini savunma becerisi kazanır ve karşı atak tekniklerini öğrenir. Genellikle yüksek tempoda çalıştığı için, metabolizma hızı artar ve yağ yakımı hızlanır. Denge, esneklik, güç ve dayanıklılığınızı arttırmak boks ile mümkündür ve çok hızlı sonuç alırsınız.

Ağırlık Antrenmanları

Ağırlık kaldırma antrenmanları kas kütlenizin artmasına ve dolayısıyla metabolizmanızın daha hızlı çalışmasına sebep olur.Yağ yakımıda buna bağlı olarak hızlanır. Kalbiniz için iyidir, çünkü daha kuvvetli kalp kaslarına sahip olursunuz.

İleri Yaş İçin Pilates

Yaş alındıkça, kemikler zayıflar, metabolizma hızı düşer, koordinasyon problemleri yaşanır ve kas kütlesinde kayıplar meydana gelir. Pilates tüm bunlarda etkilidir ve bu kayıpları minimumda tutar.

Fonksiyonel Antrenmanlar

Yaş aldıkça, kötü duruş, yanlış antrenmanlar, bazı zorunlu ve zararlı meslek hareketleri sonucu, eklemler üzerine binen yük dengesizleşir ve buda sakatlanmalara neden olur. Fonksiyonel (işlevsel) antrenmanlar ile vücudun ihtiyaç duyduğu stabilite ve mobilite geliştirilir ve adından da anlaşılacağı gibi daha ‘fonksiyonel oluruz’

Çocuklar İçin Pilates

Çocuklarda fiziksel aktiviteler, büyüme, gelişme ve vücut kontrolünü destekler ve düzenler. Özellikle 6-12 yaş aralığındaki çocukların bu ihtiyaçları , pilates ile en iyi şekilde sonuç verir. Esneklikleri artar ve Boy Uzama konusunda sorun yaşamaz ve Bu yaşlarda meydana gelebilen omurga problemleri engellenmiş olur.

Grup Pilates Dersleri

Grup derslerinde enerji maksimumdadır. Buda size egzersiz yapmak için extra bir motivasyon sağlar. Code Pilates Studio’da, Grup Pilates Derslerindeki kişi sayıları sınırlanır ve rahat bir ortamda dersler uygulanır. Ayrıca bu dersler de birebir dersler kadar efektif ve sonuca odaklıdır.

Hamileler için Pilates

Hamile iken uygulayacağınız egzersizler tamamen size özeldir. Bebeğinizin büyümesine bağlı olarak değişen postürünüz bel, sırt ve pelvis bölesinde ağrılara sebep olabilir. Pilates bu dönemde sizin için mucizeler yaratacak ve çok rahat bir hamilelik dönemi geçireceksiniz.