NEDEN CODE PILATES ACADEMY’İ TERCİH ETMELİYİM?

      Code Pilates Academy,  Kendi Kitaplarını Ve Sınavlarını (hem uygulamalı hem yazılı) Özenle Hazırlamış, ve Kapsamlı Bir Staj Programına Sahip Eğitim Kurumudur. Her Workshop Ya da Eğitimde Katılımcılara Mutlaka Eğitim Kitabı Vermekte Ve Bu Kitap O Konu İle İlgili Eğitmenin Başucu Kitabı Olmaktadır.

      Code Academy Eğitim Direktörü ve Master Eğitmeni Barış Özdemir, Dünyanın En Prestijli Pilates Birliği Olan PMA (Pilates Method Alliance) Sertifikalı Türkiye'deki ilk eğitmenlerdendir. (2018)

      Aynı Zamanda Balanced Body'nin Tüm Eğitim Programını Bitirmiş Uzman Eğitmenlerinden Biridir.(2013) Türkiye’de bir çok Şehirde Eğitim, Workshoplar Ve Master Class 'lar  düzenleyip sayısız Pilates Eğitmenine Eğitim Vermiş ve Halen Onlara Danışmanlık Yapmaktadır.

       Code Pilates Academy’den eğitim alanlar , kendilerine değer katmış ve daha donanımlı olarak kariyerlerini sürdürmektedirler. Eğitim ve Workshoplara katılan eğitmenler sorularına  her zaman cevap bulmuşlar ve Code Pilates Academy desteğini hissetmişlerdir.

        Pilatesin her seviyesine özel programlar özel sorular ve uygulama sınavları hazırlanmıştır.

 

-  Pilates Eğitmenlik Kariyerinize Bir Adım Önde Başlamak İçin Code Pilates  Academy’i Tercih Etmelisiniz.

-  Dünya Standartlarında Eğitim ve Öğretim Teknikleri ile Eğitim Almak İçin Code Pilates Academy’i tercih etmelisiniz.

-  Profesyonel ve Fark Yaratan bir Pilates Eğitimi Almak İçin Siz de Kendinizi Code’layın !

 

 -Code Pilates Academy’den Alacağınız Sertifika Özel Kurum Sertifikasıdır.
- Resmi Olarak Studyo Açmak İçin ve Pilates Eğitmeni Ünvanına Sahip Olmak İçin, Türkiye Cimnastik Federasyonu’nun Pilates Antrenörlük Sertifikalarını Almanız Gerekmektedir.