NEDEN CODE PILATES ACADEMY’İ TERCİH ETMELİYİM?

     Code Pilates Academy Pilates Eğitmenliği alanında kendi kitaplarını, sınavlarını (hem uygulamalı hem yazılı) ve online çalışmaları özenle hazırlamış, kurs sonrası da, eğitmen adayları için kaliteli bir staj dönemi programlamış eğitim kurumudur. Pilatesin her seviyesine özel programlar, uygulamalar hazırlanmıştır.

     Code Academy Eğitim Direktörü ve Master Eğitmeni Barış Özdemir (PMA-NCPT), dünyanın en prestijli pilates birliği olan ve pilatesin standartlarını belirleyen PMA (Pilates Method Alliance) sertifikalı Türkiye'deki ilk eğitmenlerdendir. Code Pilates Academy'nin tüm eğitim içerikleri de bu standartlara uygun şekilde, özenle ve dünya standartlarında hazırlanmıştır.

     Barış Özdemir (PMA-NCPT) Türkiye’de bir çok ilde ve Dünyanın Bir çok Ülkesinde Eğitim ve Workshoplar düzenleyip, sayısız Pilates Eğitmeni yetiştirmiştir. Code Pilates Academy’den eğitim alan Pilates Eğitmenleri, kendilerine değer katmış ve eğitmenlik becerileri ile de fark yaratarak, kariyerlerini sürdürmektedirler.

     Code Pilates Academy Eğitim ve Workshoplarına katılan eğitmenler, tüm sorularına her zaman hızlıca cevap bulmuşlar ve Code Pilates Academy desteğini her zaman yanlarından hissetmektedirler.

 

-  Pilates Eğitmenlik kariyerinize bir adım önde başlamak için CODE Pilates Academy !

-  Dünya standartlarında güncel eğitim ve öğretim tekniklerine sahip olmak için CODE Pilates Academy !

-  Sınırlı kontenjan ile, kalabalık olmayan sınıflarda tüm detaylara hakim olmak için, CODE Pilates Academy !

Online eğitimlerde dahi bire-bir ilgi görmek ve eğitmen adayının tüm sorularının cevaplanması garantisi için CODE Pilates Academy !

- Uzman ve dünya çapında Eğitmenlerden eğitim almak için CODE Pilates Academy !

 

            Siz de Fark Yaratan bir pilates eğitimi almak için kendinizi CODE’ layın !

 

ÖNEMLİ UYARI:

- Code Pilates Academy’den Alacağınız Sertifika Özel Kurum Sertifikasıdır.
- Resmi Olarak Studyo Açmak İçin ve Pilates Eğitmeni Ünvanına Sahip Olmak İçin, Türkiye Cimnastik Federasyonu’nun Pilates Antrenörlük Sertifikalarını Almanız Gerekmektedir.