NEDEN CODE PILATES ACADEMY’İ TERCİH ETMELİYİM?

     Code Pilates Academy eğitim alanında kendi kitaplarını, sınavlarını (hem uygulamalı hem yazılı) özenle hazırlamış, kurs sonrası da, eğitmen adayları için kaliteli bir staj dönemi programlamış eğitim kurumudur. Pilatesin her seviyesine özel programlamalar, özel sorular ve uygulama sınavları hazırlanmıştır.

     Code Academy Eğitim Direktörü ve Master Eğitmeni Barış Özdemir(PMA®-NCPT) , dünyanın en prestijli pilates birliği olan ve pilatesin standartlarını belirleyen PMA (Pilates Method Alliance) Sertifikalı Türkiye'deki ilk eğitmenlerdendir. Code Pilates Academy'nin tüm eğitim içerikleri de bu standartlara uygun şekilde, hazırlanmıştır.

     Barış Özdemir (PMA®-NCPT) Türkiye’de bir çok ilde Eğitim ve Workshoplar düzenleyip, sayısız Pilates Eğitmenine faydalı olmuş ve yetiştirmiştir. Code Pilates Academy’den eğitim alan Pilates Eğitmenleri, kendilerine değer katmış ve eğitmenlik becerileri ile de fark yaratarak, kariyerlerini sürdürmektedirler.

     Code Pilates Academy Eğitim ve Workshoplarına katılan eğitmenler, tüm sorularına  her zaman cevap bulmuşlar ve Code Pilates Academy desteğini her zaman hissetmektedirler.

 

-  Pilates Eğitmenlik kariyerinize bir adım önde başlamak için Code Pilates  Academy’i tercih etmelisiniz.

-  Dünya standartlarındaki eğitim ve öğretim tekniklerine sahip olmak için Code Pilates Academy’i tercih etmelisiniz.

-  Fark Yaratan bir pilates eğitimi almak için kendinizi CODE’layın !

 

- Code Pilates Academy’den Alacağınız Sertifika Özel Kurum Sertifikasıdır.
- Resmi Olarak Studyo Açmak İçin ve Pilates Eğitmeni Ünvanına Sahip Olmak İçin, Türkiye Cimnastik Federasyonu’nun Pilates Antrenörlük Sertifikalarını Almanız Gerekmektedir.